Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Veterinární diety - psi » Hills Canine C/D konzerva 370g


        

Hills Canine C/D konzerva 370g

 

Číslo produktu: 51
EAN kód: 52742800103
cena bez DPH: 69 Kč
cena s DPH (15 %):
79 Kč

Po rozpuštění nebo odstranění  močových kamenů (urolitů) – struvitových nebo kalciumfosfátů.

Canine Prescription Diet c/d je speciální kompletní klinická dieta pro psy k dlouhodobému podávání doporučovaná veterináři při výskytu struvitových močových kamenů, po jejich rozpuštění (na rozpouštění se používá Canine Prescription Diet s/d) pomáhá snižovat riziko jejich opětovného vytvoření. Výskyt močových kamenů je velmi bolestivý. Při podávání této diety je v moči nižší koncentrace hořčíku, fosforu a amoniaku, který vzniká z bílkovin. Tím se  spolu s pH moči 6,2 – 6,4 snižuje pravděpodobnost tvorby struvitů.

Není určeno pro kočky, štěňata, březí nebo kojící feny, psy, kteří dosávají acidifikátory moče, psy s jiným složením močových kamenů, psy se zvýšeným obsahem tuku v krvi nebo zánětem slinivky břišní. Neřeší záněty močových cest.

 

Složení: Hovězí maso, kuřecí maso, mletá rýže, mletá kukuřice, vepřová játra, rostlinná vláknina, rostlinný olej, síran vápenatý, chlorid draselný, jodizovaná sůl, vitamíny a stopové prvky

 

Dávkování je pouze orientační, protože potřeby psů se liší a mělo být upraveno tak, aby byla udržena ideální tělesná hmotnost.

370g konzervy stejné diety odpovídá 120 gramům granulátu

Klinické veterinární diety se podávají na doporučení veterinárního lékaře. V případě jakýchkoli dotazů se na nás obraťte.

Pitná voda musí být stále k dispozici.