Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Veterinární diety - psi » Hills Canine D/D Duck konzerva 370g


        

Hills Canine D/D Duck konzerva 370g

 

Číslo produktu: 53
EAN kód: 52742800301
cena bez DPH: 69 Kč
cena s DPH (15 %):
79 Kč

Pro podporu psů s kožními problémy a zvracením/průjmem způsobeným alergií. Kachna.

Canine Prescription Diet d/d je klinická dieta pro psy doporučovaná veterináři na počátku změn na kůži, svěděním způsobeným rakcí na krmivo nebo atopií,  při kožní leishamnioze nebo se používá jako eliminační dieta. Pomáhá vyloučit běžné potravní alergeny.
Pomáhá snížit příznaky nežádoucí reakce na krmivo a podořit správnou funkci kůže pomocí správné hladiny omega-3 mastných kyselin. Projevy nežádoucí reakce na krmivo jsou sníženy pomocí správné hladiny Omega 3 mastné kyseliny. Kachní maso je méně často používáno v krmivech pro psy, proto snižuje riziko alergické reakce na toto krmivo.

Canine Prescription Diet d/d může pozitivně ovlivnit léčbu chronického zánětu ušního zvukovodu, svědivost mezi prsty a okolí řitního otvoru, což bývají vedlejší alergické reakce na krmivo. Podávání je doporučeno i po počátečním stadiu akutního zánětu slinivky břišní.

Canine Prescription Diet z/d Ultra Allergen-Free nebo Canine Prescription Diet z/d Low Allergen.

Složení: Kachna, sušené brambory, kachní játra, bramborový škrob, rostlinný olej, celulóza, dihydrogenfosforečnan vápenatý, rybí tuk, jodizovaná sůl, DL-metionin, uhličitan vápenatý, taurin, chlorid draselný, L-tryptofan, vitamíny a stopové prvky

Není určeno pro kočky, štěňata, březí nebo kojící feny.

Dávkování je pouze orientační, protože potřeby psů se liší a mělo být upraveno tak, aby byla udržena ideální tělesná hmotnost.

370g konzervy stejné diety odpovídá 100 gramům granulátu.

Klinické veterinární diety se podávají na doporučení veterinárního lékaře. V případě jakýchkoli dotazů se na nás obraťte.

Pitná voda musí být stále k dispozici.