Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Veterinární diety - psi » Hills Canine K/D konzerva 370g


        

Hills Canine K/D konzerva 370g

 

Číslo produktu: 59
cena bez DPH: 69 Kč
cena s DPH (15 %):
79 Kč

Při chronickém onemocnění ledvin, časné srdeční potíže a renální formě leismanniozy.

Canine Prescription Diet k/d je speciální kompletní klinická dieta pro psy k dlouhodobému podávání doporučovaná veterináři především při výskytu chronického onemocnění ledvin a počátečního onemocnění srdce. Snížený obsah fosforu a sodíku zpomaluje postup ledvinového onemocnění a omezuje zadržování tekutin v časných fázích srdečního onemocnění. Podávání diety jako jediné stravy pomáhá snižovat metabolickou acidózu a zlepšuje průtok krve ledvinami. Rozpustná vláknina snižuje uremii a zpětné vstřebávání čpavku ve střevě. Zvýšený obsah vitamínů skupiny B nahrazuje jejich ztráty zvýšeným močením. Klinicky ověřeno pro udržení kvality života u pacientů s onemocněním ledvin.Psi krmení Canine Prescription Diet k/d vykazují signifikantně méně klinických příznaků a přežívají dvakrát déle, než psi krmení běžnou stravou.

 

Složení: ukuřičný škrob, vepřová játra, živočišný tuk, sacharóza, lněné semínko, sušené vaječné bílky, sušená syrovátka, ochucovadla, uhličitan vápenatý, karamel, síran vápenatý, chlorid draselný, oxid hořečnatý, jodizovaná sůl, vitamíny a stopové prvky

Není určeno pro kočky, štěňata, březí nebo kojící feny, psy hyperlipidémií nebo pankreatitis, s pankreatitis v anamnéze nebo s rizikem rozvoje pankreatitis

Pro psy s pokročilou renální chorobou (IRIS fáze 4) je možné podávat  Canine Prescription Diet u/d. Pro psy se středním/pokročilým stadiem srdečních potíží Canine Prescription Diet h/d.

 

370g konzerva odpovídá 130 g granulátu.

Klinické veterinární diety se podávají na doporučení veterinárního lékaře. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte.

Pitná voda musí být stále k dispozici.