Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » Veterinární diety - psi » Hills Canine S/D konzerva 370g


        

Hills Canine S/D konzerva 370g

Podpora psů s onemocněním močového traktu, rozpouštění struvitových kamenů.

 

Číslo produktu: 62
EAN kód: 52742801506
cena bez DPH: 69 Kč
cena s DPH (15 %):
79 Kč

Podpora psů s onemocněním močového traktu, rozpouštění struvitových kamenů.

Hill´s Canine Prescription Diet s/d bylo vytvořeno veterináři k podpoře řešení struvitových krystalů a kamenů. Onemocnění močového trakutu u psů je často způsobeno formováním minerálních krystalů a kamenů, nejčastěji struvitů.) Následně se nachází krev v moči, může dojít dokonce i život ohrožující obstrukci, ucpání močových cest. Snížený obsah hořčíku, fosforu a bílkovin snižuje koncentraci struvitových složek v moči. Canine Prescription Diet s/d není určeno pro dlouhodobé podávání. Zvýšený obsah sodíku zvyšuje objem moči, tím dochází ke snižování složek, ze kterých se struvity tvoří. Je udržováno kyselé pH moči 5,9 – 6,3 které zvyšuje rozpustnost struvitů. Během rozpouštění struvitů je důležité monitorovat moč a infekci močových cest. Psi krmeni stravou s nízkým obsahem bílkovin mohou vykazovat neobvyklé laboratorní hodnoty.

Složení: kukuřičný škrob, živočišný tuk, sušená celá vejce, vepřová játra, sacharóza, jodizovaná sůl, rostlinný olej, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, DL-metionin, taurin, vitamíny a stopové prvky

Není určeno pro kočky, štěňata, březí a kojící feny, první 1–2 týdny po operaci, psy, kterým jsou současně podávány acidifikátory moči, podávání delší než 6 měsíců, psy s nestruvitovou urolitiázou, psy se selháním srdce, hypertenzí, onemocněním ledvin nebo jater, s hyperlipidémií nebo pankreatitis nebo se zvýšeným rizikem rozvoje pankreatitis.

Převedení na krmivo Canine Prescription Diet s/d je ideální provést v průběhu 7 dní.

Po úspěšném rozpuštění (nebo chirurgickém odstranění) struvitových urolitů: podávejte dlouhodobě Hill´s Prescription Diet c/d nebo Hill´s Canine Prescription Diet w/d u psů se sklonem k nadváze k prevenci rekurence struvitových kamenů. Pro kontrolu nestruvitové urolitiázy Hill´s Canine Prescription Diet u/d.

Dávkování:

tělesná hmotnost(kg) konzerva(ks)
2,5 1/3 - 1/2
5 2/3 - 1
10 1 - 1 1/2
20 1 3/4 - 2 1/2
30 2 1/2 - 3 1/3
40 3 - 4 1/4
50 3 2/3 - 5
60+ 3/4 na 10kg

Klinické veterinární diety se podávají na doporučení veterinárního lékaře. V případě jakýchkoli dotazů se na nás obraťte.

Pitná voda musí být stále k dispozici.