Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Veterinární diety - psi » Hills Canine W/D konzerva 370g


        

Hills Canine W/D konzerva 370g

Doporučeno pro udržení hmotnosti po redukci, potíže z nedostatku vlákniny, prevence struvitové urolitiázy u psů se sklonem k obezitě.

 

Číslo produktu: 64
EAN kód: 52742801704
cena bez DPH: 69 Kč
cena s DPH (15 %):
79 Kč

Doporučeno pro udržení hmotnosti po redukci, potíže z nedostatku vlákniny, prevence struvitové urolitiázy u psů se sklonem k obezitě.

Hill´s Canine Prescription Diet w/d je doporučována veterináři pro psy se sklony k obezitě k udržení hmotnosti po úspěšné redukci. Dále při zdravotních potížích při nedostatku vlákniny - diabetes mellitus, hyperlipidémie, kolitis a konstipace a jako prevence struvitové urolitiázy u psů se sklonem k obezitě. Vysoký obsah dietní vlákniny vede ke snížení pocitu hladu a prevenci žebrání, nízký obsah kalorií a tuku k udržení ideální hmotnosti. Doplňky L – karnitinu podporují spalování tuků a zachovávají podíl svaloviny. Hill´s Canine Prescription Diet w/d je vhodné pro dospělé, méně aktivní nebo kastrované psy. Při diabetes mellitus pomáhá minimalizovat výkyvy krevní hladiny glukózy, což může vést ke snížení dávky inzulínu. Snížený obsah hořčíku, fosforu a bílkovin snižuje riziko výskytu struvitových močových kamenů. Udržuje kyselé pH moči 6,2 – 6,4 čímž je snížena pravděpodobnost formování a shlukování struvitových krystalů.

Dalším produktem ke zvážení při potřebě hubnutí je Hill´s Canine Prescription Diet r/d.

Složení: Mletá kukuřice, kuře, drcený ječmen, vepřová játra, celulóza, sušená celá vejce, ochucovadla, rostlinný olej, síran vápenatý, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, jodizovaná sůl, taurin, L-tryptofan, doplněkL-karnitinu, vitamíny a stopové prvky

Není určeno pro kočky, štěňata, březí nebo kojící feny, psy, kterým jsou současně podávány acidifikátory moči a pro psy oslabené, vyhublé nebo dehydratované

Následující dávkování je pouze orientační, mělo by být upraveno tak, aby byla udržena ideální tělesná hmotnost. Jakmile dosáhne Váš pes ideální hmotnosti, můžete ji udržet podáváním produktů Prescription Diet pro udržení váhy.

370g konzerva odpovídá 120 g granulátu.

Klinické veterinární diety se podávají na doporučení veterinárního lékaře. V případě jakýchkoli dotazů se na nás obraťte.

Pitná voda musí být stále k dispozici.