Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Veterinární diety - psi » Hills Canine i/D konzerva 360g


        

Hills Canine i/D konzerva 360g

 

Číslo produktu: 57
EAN kód: 52742840802
cena bez DPH: 69 Kč
cena s DPH (15 %):
79 Kč

Pro psy při onemocnění trávicího aparátu.

Canine Prescription Diet i/d je speciální kompletní klinická dieta pro psy k dlouhodobému užívání doporučovaná veterináři při výskytu zdravotních potíží způsobených onemocněním žaludku, střev nebo při zánětu slinivky břišní. Podává se psům také po operačních zákrocích zažívacího aparátu, po chirurgických zákrocích jako rekonvalescentní strava, po přetočení i dilataci žaludku. Vysoce stravitelné suroviny pro lepší zažívání.

Canine Prescription Diet i/d je pro lepší zažívání s vyjímečně lehce stravitelných surovin se specifickou vlákninou pro výživu střevních buněk a má vysokou hladinu antioxidantů. Omezuje zvracení a zlepšuje trávení tuků, zajišťuje výživu pro obnovenou střevní mikroflóru. V případě potřeby nahrazuje dospělým psům  i rostoucím štěňatům kompletní stravu.

 

Složení: Krůta, mletá rýže, vepřová játra, vepřové maso, rýžový škrob, sušená celá vejce, mletá kukuřice, celulóza, ochucovadla, oxid železitý, lněné semínko, sušená řepná dužina, chlorid draselný, karamel, uhličitan vápenatý, dihydrogenfosforečnan vápenatý, L-threonin, L-tryptofan, jodizovaná sůl, taurin, ovesná vláknina, vitamíny a stopové prvky

Není určeno pro kočky a psy s retencí sodíku.

 

Dávkování by mělo být upraveno tak, aby byla udržena ideální tělesná hmotnost, denní dávka by měla být rozdělena do 3–6 porcí podaných v průběhu dne.

360g konzerva odpovídá 130 g granulátu

 

Klinické veterinární diety se podávají na doporučení veterinárního lékaře. V případě jakýchkoli dotazů se na nás obraťte.

Pitná voda musí být stále k dispozici.