Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Veterinární diety - kočky » Hills Feline M/D konzerva 156g


        

Hills Feline M/D konzerva 156g

Pomoc výživy pro kočky, které trpí nadváhou a cukrovkou.

 

Číslo produktu: 111
EAN kód: 52742428109
cena bez DPH: 42 Kč
cena s DPH (15 %):
48 Kč

Pomoc výživy pro kočky, které trpí nadváhou a cukrovkou.

Hill´s Feline Prescription Diet m/d podporuje metabolismus tuků za účelem získání energie. Vysoký obsah argininu pomáhá zlepšovat citlivost inzulínu a regulaci glykémie. Pomáhá zachovávat podíl tělesné svaloviny. Pomáhá poskytovat stálý zdroj glukózy prostřednictvím glukoneogeneze. Vysoký obsah bílkovin pomáhá zachovávat podíl tělesné svaloviny. Pomáhá poskytovat stálý zdroj glukózy prostřednictvím glukoneogeneze.L-karnitin pomáhá správnému využití glukózy a k podpoře spalování tuků při zachování podílu svaloviny. Střední obsah vlákniny napomáhá udržení pocitu nasycení.

Nabízí výbornou chuť a možnost smíšeného krmení suchou i vlhkou formou krmiva tak, aby si kočka skutečně pochutnala.

Pečlivě sledujte dávkování inzulínu. Po převedení pacienta na Feline m/d se může potřeba inzulínu signifikantně snížit. Je doporučeno, aby byl při převedení na dietu Feline m/d sledován účinek inzulínu, zpočátku je možné snížit dávku inzulínu o 25–50 %, zvláště u koček, kterým byla podávána vysoká dávka. Obézní kočky by neměly hladovět více než 2 dny.

Složení: Hrubě mletá , vepřové maso, vepřová játra, kukuřičný škrob, celulóza, sójový protein, živočišný tuk, uhličitan vápenatý, síran vápenatý, dihydrogenfosforečnan vápenatý, rýžová mouka, taurin, chlorid draselný, DL-metionin, doplněk L-karnitinu, vitamíny a stopové prvky

Není určeno pro koťata, kočky březí a kojící a kočkyočky s chronickým onemocněním ledvin.

Pro snížení nadváhy je možné zvážit podávání  Hill´s Feline Prescription Diet r/d, pro kočky s diabetes mellitus Hill´s Feline Prescription Diet w/d.

Dávkování by mělo být upraveno tak, aby byla udržena ideální tělesná hmotnost.

  pro korekci obezity pro udržení ideální tělesné hmotnosti
požadovaná tělesná hmotnost(kg) konzerva(ks) konzerva(ks)
2 1/2 - 2/3 3/4 - 1
3 2/3 - 1 1 - 1 1/2
4 3/4 - 1 1/4 1 1/4 - 1 3/4
5 1 - 1 1/3 1 1/2 - 2
6 1 1/4 - 1 2/3 1 3/4 - 2 1/3
7+ 1/5 na kg 1/3 na kg

156g konzerva odpovídá 40 g granulátu.

Klinické veterinární diety se podávají na doporučení veterinárního lékaře. V případě jakýchkoli dotazů se na nás obraťte.

Pitná voda musí být stále k dispozici.