Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Veterinární diety - kočky » Hills Feline W/D konzerva 156g


        

Hills Feline W/D konzerva 156g

Pro udržení hmotnosti po úspěšném zhubnutí, vhodné pro dospělé kočky, které jsou méně aktivní nebo kastrované.

 

Číslo produktu: 114
EAN kód: 52742945507
cena bez DPH: 42 Kč
cena s DPH (15 %):
48 Kč

Pro udržení hmotnosti po úspěšném zhubnutí, vhodné pro dospělé kočky, které jsou méně aktivní nebo kastrované.

Hill´s Feline Prescription Diet w/d doporučují veterináři při potížích z nedostatku vlákniny: diabetes mellitus, hyperlipidémie, kolitis a konstipace a onemocnění dolního močového traktu (FLUTD) spojené s výskytem struvitů u koček se sklonem k obezitě. Vysoký obsah vlákniny a velký objem stravy pomáhá snižovat pocit hladu a předchází žebrání zvířete. L-karnitin podporuje spalování tuků a zachování podílu svaloviny. Vysoký obsah vlákniny napomáhá správnému trávení a vyprazdňování střev.

 

Složení: Vepřové maso, vepřová játra, kuřecí maso, celulóza, kukuřičný škrob, ovesná vláknina, uhličitan vápenatý, síran vápenatý, chlorid draselný, ochucovadla, taurin, DL-metionin, doplněk L-karnitinu, vitamíny a stopové prvky

Není určeno pro koťata, březí nebo kojící kočky, kočky, kterým jsou současně podávány acidifikátory moči a kočky oslabené, vyhublé nebo dehydratované

Ostatní produkty ke zvážení: Pro hubnutí Hill´s Feline Prescription Diet r/d nebo Feline Prescription Diet m/d. Pro diabetes mellitus Hill´s Feline Prescription Diet m/d.

Dávkování uvedené na obalu konzerv Feline w/d používejte pouze pro terapii diabetu mellitu a ostatních onemocnění, ale NE pro prevenci obezity.

Dávkování by mělo být upraveno tak, aby byla udržena ideální tělesná hmotnost.

  pro prevenci obezity pro ostatní indikace
ideální tělesná hmotnost(kg) konzerva(ks) konzerva(ks)
2 3/4 - 1 1 - 1 1/4
3 1 - 1 1/3 1 1/4 - 1 2/3
4 1 1/4 - 1 2/3 1 1/2 - 2
5 1 1/2 - 2 1 3/4 - 2 1/3
6 1 2/3 2 - 2 3/4
7+ 1/4 na kg 1/3 na kg

156g konzerva odpovídá 45 g granulátu.

Klinické veterinární diety se podávají na doporučení veterinárního lékaře. V případě jakýchkoli dotazů se na nás obraťte.

Pitná voda musí být stále k dispozici.