Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Veterinární diety - kočky » Hills Feline Y/D konzerva 156g


        

Hills Feline Y/D konzerva 156g

Podpora koček se sníženou činností štítné žlázy - hypertyreózou.

 

Číslo produktu: 115
EAN kód: 52742149608
cena bez DPH: 42 Kč
cena s DPH (15 %):
48 Kč

Podpora koček se sníženou činností štítné žlázy - hypertyreózou.

Hill´s Feline Prescription Diet y/d doporučují pro kočky s poruchou funkce štítné žlázy. Normalizací produkce množství hormonů štítné žlázy pomáhá upravit zdravotní stav Vaší kočky během 3 týdnů. Díky kontrolované hladině fosforu a nízkému obsahu sodíku podporuje zdraví ledvin. Dochází k viditelnému zlepšení kůže a srsti. Je důležité, aby pacient s hypertyreózou dostával POUZE Feline Prescription Diet y/d, aby nebyla hladina jódu ovlivňována z jiných zdrojů (pamlsky). U některých koček může dojít k přechodnému zvýšení TT4 (zřídka spojeno s návratem klinických příznaků), což bývá obvykle vyřešeno jakmile kočka dostává y/d Feline jako jediný zdroj výživy po 4-8 týdnů.

Složení: játra, vepřové maso, kuře, kukuřice, rýže, živočišný tuk, vitamíny, ochucovadlo, celulóza, minerály, stopové prvky, rybí tuk, L-karnitin

Není určeno pro koťata a kočky březí a kojící.

Před zahájením převedení na dietu proveďte základní vyšetření, přerušení podávání léků je na doporučení specialisty. Většinu koček je možné převést na krmivo v průběhu 7 dní, ale některé kočky potřebují delší čas.  Kočky s jiným souběžným onemocněním by měly být velmi pečlivě monitorovány, běžná kontrola se provádí po 6 měsících.

Dávkování by mělo být upraveno tak, aby byla udržena ideální tělesná hmotnost.

tělesná hmotnost(kg) konzerva(ks)
2 1/2 - 3/4
3 3/4 - 1
4 1 - 1 1/3
5 1 1/4 - 1 2/3
6+ 1/5 - 1/4 na kg

156g konzerva odpovídá 48 g granulátu.

Klinické veterinární diety se podávají na doporučení veterinárního lékaře. V případě jakýchkoli dotazů se na nás obraťte.

Pitná voda musí být stále k dispozici.