Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Veterinární diety - kočky » Hills Feline i/D konzerva 156g


        

Hills Feline i/D konzerva 156g

Vysoce stravitelné krmivo vytvořené speciálně pro podporu koček s gastrointestinálními problémy. Poskytuje kompletní vyváženou stravu koťatům v růstu i dospělým kočkám.

 

Číslo produktu: 105
EAN kód: 52742462806
cena bez DPH: 42 Kč
cena s DPH (15 %):
48 Kč

Vysoce stravitelné krmivo vytvořené speciálně pro podporu koček s gastrointestinálními problémy. Poskytuje kompletní vyváženou stravu koťatům v růstu i dospělým kočkám.

Hill´s Feline Prescription Diet i/d doporučují veterináři podávat kočkám při onemocnění žaludku a střev, které jsou nejčastější příčiny průjmu. Také jako rekonvalescentní krmení po operacích zažívacího aparátu, při exokrinní pankreatické insuficienci, zánětu slinivky břišní bez hyperlipidémie, jako rekonvalescentní po menších chirurgických zákrocích a po stavech mírného oslabení a jako kompletní stravu pro koťata. Vysoce stravitelné bílkoviny,  rozpustná vláknina, snížený obsah tuků, probiotika a vhodná struktura napomáhá správnému trávení a hojení zažívacího traktu. Zvýšený obsah elektrolytů a vitaminu B nahrazuje zvýšené ztráty v důsledku zvracení a průjm
Má skvělou chuť a možnost smíšeného krmení suchou i vlhkou formou krmiva tak, aby si Vaše kočka pochutnala.

Složení: Hrubě mletá s kuřetem (min. 4 %)Vepřová játra, vepřové maso, kuřecí maso, pšeničná mouka,živočišný tuk, kukuřičný škrob, rýže, sušená řepná dužina, ochucovadla, dihydrogenfosforečnan vápenatý, cululóza, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, taurin, jodizovaná sůl, DL-metionin, vitamíny a stopové prvky.

Není určeno pro kočky s retencí sodíku.

Dávkování by mělo být upraveno tak, aby byla udržena ideální tělesná hmotnost.

156g konzerva odpovídá 40 g granulátu.

Klinické veterinární diety se podávají na doporučení veterinárního lékaře. V případě jakýchkoli dotazů se na nás obraťte.

Pitná voda musí být stále k dispozici.